Windows Azure Platformunu Test Edin

Dijitalleşen dünyamızda, yazılım geliştiricileri için verimliliği artıran ve iş yüklerini azaltan yeni teknolojilere olan talep hiçbir zaman durmadı. Bu bağlamda Cloud Computing, geliştiricilere sunduğu faydalar ile ön plana çıkıyor. Özellikle uygulamalarını kolaylıkla geliştirebilmeleri, test edebilmeleri ve Cloud altyapısına hızlı bir şekilde taşıyabilmeleri, Cloud Computing’in sunduğu avantajlardan sadece birkaçı.

Microsoft’un Windows Azure platformu geliştiricilere büyük olanaklar sunmaktadır. Windows Azure, .NET, Java ve PHP geliştiricileri için mükemmel bir altyapı sağlayarak, altyapının yönetimi konusundaki endişeleri ortadan kaldırıyor ve geliştiricilere sadece kodlama üzerine odaklanma imkanı tanıyor.

Azure platformunun ne kadar işlevsel ve etkili olduğunu göstermek için Microsoft, “Introductory Special” adında bir kampanya başlattı. Bu kampanya, geliştiricilere Azure platformunu yakından tanıma ve Cloud deneyimini derinlemesine yaşama fırsatı sunuyor. Kampanya dahilinde sunulan 750 saatlik Extra Small Computing Instance veya 25 saatlik Small Computing Instance kullanım opsiyonları, geliştiricilere farklı deneyimler sunmayı amaçlıyor. Bunun yanı sıra kampanya ile sunulan 500Mb dosya depolama alanı ve 90 günlük 1Gb Web Edition SQL Azure kullanımı da oldukça cazip.

Özetle, Cloud Computing’in geliştiricilere sunduğu faydaları anlamak ve bu avantajları yaşamak isteyenler için Microsoft’un bu kampanyası büyük bir fırsat. Bu fırsattan yararlanmak ve Azure platformunun sunduğu olanakları deneyimlemek için Free Windows Azure Platform Trial sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaya kayıt olun: Free Windows Azure Platform Trial

Yorum yapın